Macera Çadırı

Macera çadırı katthus ailesinin kediler için tasarlamış olduğu demonte bir kedi evidir. Macera çadırı, kedi evi taşıma çantası ile size ulaşır. Kedi evi ürün içeriğinde 4 adet uzun çubuk, 4 adet kısa çubuk kedi evi kedi yatağı kısmı ve kedi evi pelerin kısmı bulunmaktadır. Kedi evinin kurulumu taşıma çantası içinde mevcut olup isterseniz katthus youtube kanalında kedi evi kurulum videosundan da faydalanabilirsiniz. Macera çadırı, kedi evi kurulum kılavuzu içerisinde bulunan QR kod üzerinden de direk videoya erişebileceksiniz. Kedi evi kurulumu esnasında herhangi bir alete htiyaç duymayacaksınız. Ürünü kurulum kılavuzunda verilen yönlendirmelere göre rahatlıkla kurabilirsiniz.
Macera çadırı, kedi evi, kedi çadırı olarak geçen ürünün birden fazla fonksiyonu olduğundan bahsetmiştik. Kedi evi ister üzerinde bulunan pelerinle isterseniz pelerinsiz olarak kullanılabilmektedir. Kediniz bu kedi çadırını uyumak veya saklanmak istediği zamanlarda pelerinli haliyle kullanabilir ya da kedinizin güneşe ihtiyacı olduğu vakitlerde kedi çadırı pelerini çıkararak ona güneşi sunabilirsiniz.
Macera çadırı, kedi evi , kedi yatağı kısmı bulunmaktadır. Kedi yatağı kısmında kullanılan kumaş özelliği gereği esnek bir yapıya sahiptir. Kediniz kedi yatağı kısmındaki kumaş esnekliği ile ürünü bir hamak olarak da kullanabilecektir. Ayrıca kedi yatağı kısmında kullanılan kumaş tüy tutmayan yapıya sahiptir.
Macera çadırı, kedi evi, kedi yatağı kumaşlarını çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz. Böylece hem sizin için hemde kediniz için hijyenik bir ortam sağlamış olursunuz.
Macera çadırı, kedi evinin demonte özellikte olduğundan bahsetmiştik. Ürün bu özelliği sayesinde sökülerek kendi çantası ile istenilen yere taşınabilir.

En Az 4 Karakter Olmalıdır.
Bizimle İrtibata Geçin