Rustik Çadır

Rustik Çadır katthus ailesinin kediler ve küçük ırk köpekler için tasarlamış olduğu demonte bir kedi ve köpek evidir. Rustik çadır, kedi ve küçük ırk köpek evi taşıma çantası ile size ulaşır. Kedi evi ürün içeriğinde 4 adet ahşap ayak, 3 adet bağlantı çubukları, kedi ve küçük ırk köpek yatağı ve etrafını çevreleyen gölgelik kumaş kısmı bulunmaktadır. Rustik çadır kedi ve küçük ırk köpek evinin kurulumu taşıma çantası içinde mevcut olup isterseniz katthus youtube kanalında kedi evi kurulum videosundan da faydalanabilirsiniz.Rustik çadırı, kedi ve küçük ırk köpek evi kurulum kılavuzu içerisinde bulunan QR kod üzerinden de direk videoya erişebileceksiniz. Kedi evi kurulumu esnasında herhangi bir alete htiyaç duymayacaksınız. Ürünü kurulum kılavuzunda verilen yönlendirmelere göre rahatlıkla kurabilirsiniz.
Rustik çadırı taşıma çantasından çıkardıktan sonra kurulum klavuzu yardımıyla kolaylıkla kurabilir ve dilediğiniz yerde konumlayabilirsiniz. Dilerseniz küçük ırk köpeklerinizle yapacağınız seyehatlerinizde yanınızda taşıyabilisiniz.

Rustik çadır, kedi ve küçük ırk köpek yatağı kumaşlarını çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz. Böylece hem sizin için hemde kediniz için hijyenik bir ortam sağlamış olursunuz.

Kedi ve küçük ırk köpeklerinize enleri yaşatmaya devam ediyoruz.

En Az 4 Karakter Olmalıdır.
Bizimle İrtibata Geçin